Japoński Masaż Twarzy

Japoński masaż twarzy

Japoński masaż twarzy, japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie i pozbycie się skupionego stresu.

Japoński masaż twarzy - Masaż Legionowo

Japoński masaż twarzy – to pochodna Anma, który jest tradycyjnym systemem masażu w Japonii. System ten jest istotną częścią starożytnych nauk masażu.

Wiąże się to ściśle z pojęciem Medycyny Orientalnej w połączeniu z czterema różnymi etapami masażu. Pierwszy – to etap pielęgnacyjny, drugi – oczyszczający, podczas którego pobudzane jest krążenie. Następnie zapobiega się bądź zmniejsza powstałe zmiany na twarzy, po czym następuje ostatni etap, czyli zrównoważenie emocji wewnętrznych i Ki (siły życiowej).

Zabieg korzystnie wpływa na poprawienie ogólnego stanu zdrowia. Japoński masaż twarzy jest równoważny z akupunkturą czy też z liftingiem twarzy. Intencją japońskiego masażu twarzy jest przedłużenie naturalnego, autentycznego piękna i zdrowia oraz zapobieganie chorobom. Niechirurgiczna forma liftingu jest zabiegiem naturalnym, dzięki czemu poprawia się nie tylko wygląd skóry. Ważne jest także polepszenie samopoczucia, zmniejszenie napięcia i całkowite odprężenie się podczas masażu. Starożytne japońskie przysłowie mówi o tym, że z twarzy można wyczytać wszystko. Istotna jest redukcja negatywnych emocji, które często są wynikiem zmarszczek czy też starzenia się skóry.

Efekty japońskiego masażu twarzy:

  • Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, co nadaje jej zdrowego blasku
  • Zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry
  • Stymuluje metabolizm komórkowy co wpływa na regenerację skóry
  • Poprawia krążenie krwi i przepływ limfy
  • Niweluje nadmierne napięcie mięśni twarzy i szyi
  • Usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry
  • Reguluje bilans energetyczny całego ciała

Kup karnet i odbierz rabat na zabiegi japońskiego masażu twarzy!

RABAT 10%
5 zabiegów
masażu japońskiego

RABAT 20%
10 zabiegów
masażu japońskiego

Japoński masaż twarzy jest równoważny z akupunkturą albo też z chirurgicznym liftingiem twarzy. W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym w 100% bezpiecznym dzięki czemu poprawia się nie tylko wygląd skóry. Ważne jest także polepszenie samopoczucia, zmniejszenie napięcia i całkowite odprężenie się podczas masażu.