Masaż Stemplami Ziołowymi

Masaż Stemplami Ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi
Masaż Stemplami

Pantai Luar Massage (masaż stemplami ziołowymi) jest indonezyjskim masażem, wykonywanym przy pomocy gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców 🍃 Dzięki ich właściwościom przywrócona zostaje harmonia organizmu – poprawia się krążenie krwi i limfy, a także rozluźnia mięśnie. Ponadto skóra, po zabiegu staje się głęboko nawilżona i natłuszcza, odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt.

➡️Na początku zabiegu stemple podgrzewane są do odpowiedniej temperatury, która pomaga uwolnić zawarte w ziołach i owocach olejki eteryczne. Tak rozgrzanymi stemplami masowane jest całe ciało, które wysyła informacje do centralnego układu nerwowego, dzięki czemu uruchamiane są mechanizmy regenerujące. W miarę gdy stają się one coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, dzięki czemu w rozgrzana skórę lepiej wchłaniane są substancje czynne, zawarte w roślinach.

➡️Masaż Pantai Luar Massage ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczone codziennymi obowiązkami.

Stemple z mieszanką ziół dobraną dla klienta przygotowuję przed zabiegiem.

➡️Cały masaż trwa 75 minut.

Salon Masażu BEA – Beata Zasadzińska
Zdrowie, Piękno, Harmonia – Zapraszam do kontaktu umówienia terminu wizyty.
Zadzwoń 515 625 057

Salon kosmetyczny jest miejscem gdzie wykonuje się różnorodne zabiegi kosmetyczne. Wszystko czego same nie jesteśmy w stanie zrobić lub kiedy po prostu chcemy zrelaksować się po ciężkim, stresującym dniu pracy możesz odnaleźć w moim salonie. Zapraszam 🙂