Oferta zabiegów stworzona z myślą o Tobie

Masaż stemplami ziołowymi - Salon Masażu BEA Legionowo

Masaż stemplami ziołowymi

Pantai Luar Massage jest indonezyjskim masażem owocowo-ziołowym, wykonywanym przy pomocy gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców. Dzięki ich właściwościom przywrócona zostaje harmonia organizmu - poprawia się krążenie krwi i limfy, a także rozluźnia mięśnie. Ponadto skóra, po zabiegu staje się głęboko nawilżona i natłuszczona, odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt. Masaż polecany jest przede wszystkim osobom potrzebującym zastrzyku energii. Masaż ten ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczone codziennymi obowiązkami, którym szczególnie potrzebna jest regeneracja sił witalnych.

Niezbędny zastrzyk energii każdego dnia!
CENA 149 zł - 90 minut

masaz-bambusami-salon-BEA-Legionowo

Relaksacyjny masaż bambusami

Masaż bambusami działa na organizm całościowo. Pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne - wpływając pozytywnie na psychikę. Umożliwia elastyczność skóry w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien.

Zrelaksuj się po ciężkim dniu!
CENA 149 zł - 90 minut

Japoński masaż twarzy

Japoński masaż twarzy jest równoważny z akupunktura czy też z chirurgicznym liftingiem twarzy. W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym w 100% bezpiecznym dzięki czemu poprawia się nie tylko wygląd skóry. Ważne jest także polepszenie samopoczucia, zmniejszenie napięcia i całkowite odprężenie się podczas masażu. Efekty masażu: - Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd co nadaje jej zdrowego blasku. - Zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry. - Stymuluje metabolizm komórkowy co wpływa na regenerację skóry. - Niweluje nadmierne napięcie mięśni twarzy

Bądź naturalnie młodsza!
CENA 169 zł - 60 minut
CENA 290 zł - 90 minut

Masaż gorącymi kamieniami - Salon Masażu BEA Legionowo

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami znany był w starożytności. Masaż opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Specjalne kamienie do masażu pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie. Wysoka temperatura kamieni poprawia krążenie, uspokaja układ nerwowy, pozwala na głęboki sen. Leczy reumaidalne bóle pleców.

Ukojenie dla Twoich pleców.
ZAPYTAJ O CENĘ