Otwarcie Salonu Masażu w Legionowie

otwarcie salonu Masażu w Legionowie - Beata Zasadzińska
Zapraszam na otwarcie salonu masażu w Legionowie. Już 11 stycznia 2020 o godzinie 12:30!

Już 11 stycznia 2020 r. o godz. 12:30 zapraszam na otwarcie nowego salonu masażu w Legionowie.

Salon Masażu BEA – to wyjątkowe miejsce na mapie Legionowa o niepowtarzalnym charakterze i wyjątkowym klimacie. Oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów dla ciała i duszy, w tym: masaż gorącymi kamieniami, japoński masaż twarzy, masaż stemplami ziołowymi, masaż bambusami.
Serdecznie zapraszam!

Odbierz Voucher w dniu otwarcia!

Dla pierwszych 10 osób, które odwiedzą mnie w dniu otwarcia czeka VOUCHER z 50% rabatem na drugi dowolnie wybrany 90 minutowy masaż relaksacyjny.

Masaż stemplami ziołowymi

Pantai Luar Massage jest indonezyjskim masażem owocowo-ziołowym, wykonywanym przy pomocy gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców. Dzięki ich właściwościom przywrócona zostaje harmonia organizmu – poprawia się krążenie krwi i limfy, a także rozluźnia mięśnie. Ponadto skóra, po zabiegu staje się głęboko nawilżona i natłuszczona, odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt. Masaż polecany jest przede wszystkim osobom potrzebującym zastrzyku energii.Masaż ten ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczone codziennymi obowiązkami, którym szczególnie potrzebna jest regeneracja sił witalnych.

Japoński masaż twarzy

Japoński masaż twarzy jest równoważny z akupunktura czy też z chirurgicznym liftingiem twarzy. W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym w 100% bezpiecznym dzięki czemu poprawia się nie tylko wygląd skóry. Ważne jest także polepszenie samopoczucia, zmniejszenie napięcia i całkowite odprężenie się podczas masażu.Efekty masażu:

  • Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd co nadaje jej zdrowego blasku.
  • Zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry.
  • Stymuluje metabolizm komórkowy co wpływa na regenerację skóry.
  • Niweluje nadmierne napięcie mięśni twarzy i szyi.
  • Usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, zapobiegając starzeniu się skóry.
  • Reguluje bilans energetyczny całego ciała.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami znany był w starożytności. Masaż opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Specjalne kamienie do masażu pobudzają także krążenie krwi i limfy w organiżmie. Wysoka temperatura kamieni poprawia krążenie, uspokaja układ nerwowy, pozwala na głęboki sen. Leczy reumaidalne bóle pleców.

Masaż bambusami

Masaż bambusami działa na organizm całościowo. Pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne – wpływając pozytywnie na psychikę.Umożliwia elastyczność skóry w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki.Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien.

Szeroki wybór masaży, od masaży relaksacyjnych po lecznicze. Zapraszam do rezerwacji miejsc!